دانلود صورت جلسه انجمن‌هاي ورزشي

صورت جلسه انجمن‌هاي ورزشي با توجه به اهمیت تشکیل انجمن ها و سرگروه های ورزشی در مدارس ، با هماهنگی معلم تربیت بدنی نسبت به تشکیل جلسات انجمن و انتخاب سرگروه های ورزشی مدرسه اقدام گردید . دانش آموزان علاقه مند به رشته هاي مختلف ورزشی(گروه هاي ورزشی) با نظارت مدیرمدرسه، معلم تربیت بدنی و انجمن تربیت بدنی دانش آموزان، از بین خود یک نفر را به عنوان مسئول و یک نفر را به عنوان معاون گروه آن رشته براي یک سال تحصیلی انتخاب خواهند کرد  .

دانلود صورت جلسه انجمن‌هاي ورزشي

 

دانلود صورتجلسه تکمیل شده انجمن ورزشی نظارت (صورت جلسه انجمن‌هاي ورزشي) در تعداد دو فایل (۵+۲ صفحه ای) ویژه شاخص های سامانه نظارت آموزش و پرورش بصورت word قابل ویرایش که مدیران مدارس مختلف به این فرم و صورتجلسه تکمیل شده انجمن ورزشی نظارت نیازمند می باشند.

 

نمونه فرم تکمیل شده شاخص سامانه نظارت
موضوع : تشكيل انجمن‌هاي ورزشي درون مدرسه‌اي
کد شاخص : ۲۹۱۰
فرمت : word و قابل ویرایش + فرمت پی دی اف pdf
شرح و دانلود فایل

جهت دانلود این فایل کلیک کنید

با توجه به اهمیت تشکیل انجمن ها و سرگروه های ورزشی در مدارس ، با هماهنگی معلم تربیت بدنی نسبت به تشکیل جلسات انجمن و انتخاب سرگروه های ورزشی مدرسه اقدام گردید . دانش آموزان علاقه مند به رشته هاي مختلف ورزشی(گروه هاي ورزشی) با نظارت مدیرمدرسه، معلم تربیت بدنی و انجمن تربیت بدنی دانش آموزان، از بین خود یک نفر را به عنوان مسئول و یک نفر را به عنوان معاون گروه آن رشته براي یک سال تحصیلی انتخاب خواهند کرد  .

دستور کار جلسه: تحقیق و مطالعه در خصوص فعالیت هاي تربیت بدنی و گسترش ورزش همگانی – برنامه ریزي و مشارکت در برگزاري مسابقات و تشکیل تیم هاي ورزشی

جلسه در تاریخ ………………..۹۹ با حضور انجمن تربیت بدنی و ورزش تشکیل و درباره موضوعات زیر بحث و تبادل نظر شد که تصمیمات زیر اتخاذ گردید:

ابتدا با تلاوت آیاتی از کلام ا… قرآن مجید مدیریت مدرسه در خصوص موضوعات زیر سخنرانی کردند و جمع بندی نظرات اعضا بدین شرح صورت گرفت : . . .

 

فایل پی دی اف کتاب فارسی دوازدهم سری میکرو طبقه بندی گاج

ممکن است بپسندید...